+420 775 654 699
Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Showroom

Showroom

Chystáte se rekonstruovat byt či stavět dům? Přijďte se podívat do našeho nového showroomu LED osvětlení. Naši techničtí specialisté jsou připraveni Vám představit celou škálu LED osvětlení nejmodernější technologie . Navštívit nás můžete na adrese firmy: Staré Hradiště 527, Staré Hradiště 533 52.

 

Otevírací doba

PO 8:00-18:00h

ÚT 8:00-18:00h

ST 8:00-18:00h

ČT 8:00-18:00h

PÁ 8:00-18:00h

SO ZAVŘENO

NE ZAVŘENO

 


NEVYHOVUJE VÁM NAŠE PRACOVNÍ DOBA?

Domluvte si s námi schůzku mimo pracovní dobu u nás na prodejně nebo Vás rádi navštívíme přímo u Vás.
 

 

 

 
 

Co je to LED ?

LED OSVĚTLENÍ je zdroj světla LED z anglického názvu Light Emitting Diode v překladu -světlo emitující dioda. Tato technologie se vyznačuje nejnižšími energetickými náklady, dlouhou životností a širokou škálou výběru. Za posledních pár let zaznamenala LED technologie obrovský technický pokrok. Možná proto, ale i díky dostupnějším cenám, pomalu ale jistě LED ŽÁROVKY společně s LED PÁSKY nahrazují klasické žárovky.

O nás

Společnost ElektroRádce.cz se sídlem v Pardubicích je obchodní společností poskytující komplexní, kvalitní, a přesto dostupné služby v oblasti elektro. Společnost se zaměřuje především na projekci, prodej a pozáruční servis LED svítidel. Hlavní cíl společnosti spočívá v úspoře Vašich peněz, ekonomickému přístupu k Vámi spravovaným budovám, elektrosítím a dalším zařízením. Naše firma je na trhu od samého počátku užívání LED zdrojů běžnými uživateli. Hlavní náplní firmy je práce s revolučními produkty v oblasti světelné techniky a technologiemi, které souvisejí s přenosem světla v domácnostech, firmách, obcích a městech.

V oblasti obchodní činnosti i v oblasti servisu, montáže a projekce používáme produkty značky LEDeye, které se řadí mezi nejmodernější výrobky v oblasti LED technologií.

Kde nás najdete

 
Copyright © 2014 - Developed by Aria-studio.cz