+420 775 654 699
Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Servis LED osvětlení

Servis LED osvětlení

Opravy a pozáruční servis LED osvětlení

    Naše společnost se specializuje nejen na prodej a realizaci LED osvětlení ale také na jeho servis a pozáruční opravy. Specializujeme se na opravy LED svítidel všech typů a značek. V případě, že Vaše LED osvětlení přestane svítit, ještě to nemusí nutně znamenat koupi svítidla nového.  

    Máte-li jakýkoli dotaz ohledně Vašeho LED svítidla, neváhejte nás kontaktovat, nejlépe emailem na adresu: servis@ledeye.cz Ve většině případů Vám odpovíme tentýž den.

    Vždy nezapomeňte uvést typ svítidla, případně přiložit i fotografii svítidla nebo přímo závady, je-li viditelná. Pro usnadnění popisu závady jsme vytvořili speciální servisní formulář. Berte prosím v úvahu, že doba opravy u různých závad může být rozdílná. Některé závady je možné opravit hned do druhého dne. U komplikovanějších závad však může oprava překročit i 14 dní. Je vždy odvislá od dostupnosti náhradních dílů.  
 


Servisní formulář ke stažení ZDE 

Cenik servisu LED svítidel
             

 

 
 

Co je to LED ?

LED OSVĚTLENÍ je zdroj světla LED z anglického názvu Light Emitting Diode v překladu -světlo emitující dioda. Tato technologie se vyznačuje nejnižšími energetickými náklady, dlouhou životností a širokou škálou výběru. Za posledních pár let zaznamenala LED technologie obrovský technický pokrok. Možná proto, ale i díky dostupnějším cenám, pomalu ale jistě LED ŽÁROVKY společně s LED PÁSKY nahrazují klasické žárovky.

O nás

Společnost ElektroRádce.cz se sídlem v Pardubicích je obchodní společností poskytující komplexní, kvalitní, a přesto dostupné služby v oblasti elektro. Společnost se zaměřuje především na projekci, prodej a pozáruční servis LED svítidel. Hlavní cíl společnosti spočívá v úspoře Vašich peněz, ekonomickému přístupu k Vámi spravovaným budovám, elektrosítím a dalším zařízením. Naše firma je na trhu od samého počátku užívání LED zdrojů běžnými uživateli. Hlavní náplní firmy je práce s revolučními produkty v oblasti světelné techniky a technologiemi, které souvisejí s přenosem světla v domácnostech, firmách, obcích a městech.

V oblasti obchodní činnosti i v oblasti servisu, montáže a projekce používáme produkty značky LEDeye, které se řadí mezi nejmodernější výrobky v oblasti LED technologií.

Kde nás najdete

 
Copyright © 2014 - Developed by Aria-studio.cz