+420 775 654 699
Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Novinky

Novinky

LED panel 600x600mm 40W 4000lm IP40 UGR <19 LED panel řady LP UGR má mikroprismatický difuzor UGR <19, který má charakter nižšího oslnění oproti klasickým LED panelům.
LED panel 150x1200mm 36W 3600lm IP40 LED panel v novém rozměru 150x1200mm.
LED žárovka 8W E27 se záložním zdrojem LED žárovka s nouzovým záložním zdrojem svítí při výpadku el.energie dalších 5 hodin.
LED pásek 20W/m 100lm/W IP20 LED pásek 20W/m s velmi vysokou svítivostí- 100lm/W.
LED reflektor TRACK 20W CCT Nový CCT reflektor (3000-6500K) je typ svítidla, u kterého lze měnit barvu a intenzitu světla.
Koupelnové svítidlo INTIMO LED svítidlo INTIMO vhodné do koupelnových prostor k nasvícení zrcadel.
 
 

Co je to LED ?

LED OSVĚTLENÍ je zdroj světla LED z anglického názvu Light Emitting Diode v překladu -světlo emitující dioda. Tato technologie se vyznačuje nejnižšími energetickými náklady, dlouhou životností a širokou škálou výběru. Za posledních pár let zaznamenala LED technologie obrovský technický pokrok. Možná proto, ale i díky dostupnějším cenám, pomalu ale jistě LED ŽÁROVKY společně s LED PÁSKY nahrazují klasické žárovky.

O nás

Společnost ElektroRádce.cz se sídlem v Pardubicích je obchodní společností poskytující komplexní, kvalitní, a přesto dostupné služby v oblasti elektro. Společnost se zaměřuje především na projekci, prodej a pozáruční servis LED svítidel. Hlavní cíl společnosti spočívá v úspoře Vašich peněz, ekonomickému přístupu k Vámi spravovaným budovám, elektrosítím a dalším zařízením. Naše firma je na trhu od samého počátku užívání LED zdrojů běžnými uživateli. Hlavní náplní firmy je práce s revolučními produkty v oblasti světelné techniky a technologiemi, které souvisejí s přenosem světla v domácnostech, firmách, obcích a městech.

V oblasti obchodní činnosti i v oblasti servisu, montáže a projekce používáme produkty značky LEDeye, které se řadí mezi nejmodernější výrobky v oblasti LED technologií.

Kde nás najdete

 
Copyright © 2014 - Developed by Aria-studio.cz