+420 775 654 699
Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Návrh LED osvětlení

Návrh LED osvětlení

Rekonstruujete nebo stavíte a jste ve fázi, kdy přichází na řadu elektroinstalační práce a potřebujete vyřešit osvětlení Vaší kanceláře, domu, bytu, zahrady nebo firemní provozovny? Tak přesně tady začíná naše práce!

Neustále se ale střetáváme se situací, kdy nás klient osloví s otázkou osvětlení až v okamžiku, když mu kouká ze stropu drát s žárovkou. Tady už je v našich silách mu tak akorát dodat právě tu zmiňovanou žárovku. V těchto situacích navrhnout, zajistit a zrealizovat plnohodnotnou funkčnost osvětlení bez stavebních úprav, které klienta stojí akorát peníze navíc, je ve své podstatě téměř nemožné. Vše je nutné si dopředu dobře promyslet a především rozvrhnout, stejně jako když klient rozmyslem určuje umístění domu na stavební parcele, určuje dispozice v domě apod. Prioritou je v tomto ohledu rozmístění nábytku, vybavení apod., které bude osvětleno a následně na to navrhujeme technické věci jako je elektroinstalace, vývody pro světlo, vypínače, stmívače, regulace aj.

Pokud zrovna v současné době stojíte před řešením elektroinstalace, je vhodný okamžik nás kontaktovat. Na základě našich dlouholetých zkušeností, Vám po konzultaci s Vámi, zhotovíme návrh osvětlení zdarma. 
 

V případě zájmu jsme Vám schopni vytvořit kompletní návrh LED osvětlení a výpočet úspor zcela zdarma.
 

Na velikosti zpracovaných projektů nezáleží, rozmezí se pohybuje od jednotlivých bytových jednotek až po náměstí nebo nádraží. K tvorbě návrhů osvětlení, využívají naši odborníci softwarové programy jako jsou AutoCad a DIALux. Jsme držiteli certifikátu o absolvované části semináře     DIALux Seminar v4.12 - Interior lighting. 

 

  • Návrhy a projekty interiérového a exteriérového osvětlení
  • Posouzení a výpočty stávajícího osvětlení
  • Konzultace o osvětlovací technice
  • Měření osvětlení
  • Realizace osvětlení
  • Servis LED osvětlení

 

NÍŽE PÁR OBRÁZKŮ PRO INSPIRACI

 
Realizované zakázky si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE.

Případně doporučujeme navštívit stránku s častými dotazy na LED osvětlení.

 
 

Co je to LED ?

LED OSVĚTLENÍ je zdroj světla LED z anglického názvu Light Emitting Diode v překladu -světlo emitující dioda. Tato technologie se vyznačuje nejnižšími energetickými náklady, dlouhou životností a širokou škálou výběru. Za posledních pár let zaznamenala LED technologie obrovský technický pokrok. Možná proto, ale i díky dostupnějším cenám, pomalu ale jistě LED ŽÁROVKY společně s LED PÁSKY nahrazují klasické žárovky.

O nás

Společnost ElektroRádce.cz se sídlem v Pardubicích je obchodní společností poskytující komplexní, kvalitní, a přesto dostupné služby v oblasti elektro. Společnost se zaměřuje především na projekci, prodej a pozáruční servis LED svítidel. Hlavní cíl společnosti spočívá v úspoře Vašich peněz, ekonomickému přístupu k Vámi spravovaným budovám, elektrosítím a dalším zařízením. Naše firma je na trhu od samého počátku užívání LED zdrojů běžnými uživateli. Hlavní náplní firmy je práce s revolučními produkty v oblasti světelné techniky a technologiemi, které souvisejí s přenosem světla v domácnostech, firmách, obcích a městech.

V oblasti obchodní činnosti i v oblasti servisu, montáže a projekce používáme produkty značky LEDeye, které se řadí mezi nejmodernější výrobky v oblasti LED technologií.

Kde nás najdete

 
Copyright © 2014 - Developed by Aria-studio.cz