+420 775 654 699

LED přisazená stropní svítidla

Elegantní LED přisazená stropní svítidla jsou vhodná pro montáž na stěnu nebo strop interiérových prostor jako jsou kuchyně, dětské pokoje, chodby, šatny apod. Díky variabilitě designu jsou jejich možnosti využití prakticky neomezené. Vzhledem k použitým materiálům je docíleno příjemně rozptýleného světla, které nemá oslňující charakter. Dále je pro svítidla charakteristická velká světelná účinnost, nízká spotřeba energie a dlouhá životnost. Jejich velkou výhodou je jednoduchá montáž. Na všechny naše produkty poskytujeme záruku 36 měsíců.

Řadit dle:
Detail
105 Kč
127 Kč s DPH
Detail
210 Kč
254 Kč s DPH
 
Výkon:10W
Detail
17 785 Kč
21 520 Kč s DPH
Detail
6 772 Kč
8 194 Kč s DPH
 
Výkon:45W
Detail
1 426 Kč
1 725 Kč s DPH
Výkon:45W
Detail
1 639 Kč
1 983 Kč s DPH
 
Výkon:12W
Detail
2 083 Kč
2 520 Kč s DPH
Výkon:29W
Detail
1 189 Kč
1 439 Kč s DPH
Výkon:29W
Detail
895 Kč
1 083 Kč s DPH
 
Výkon:36W
Detail
1 203 Kč
1 456 Kč s DPH
Výkon:40W
Detail
4 012 Kč
4 855 Kč s DPH
Výkon:40W
Detail
4 012 Kč
4 855 Kč s DPH
 
Výkon:45W
Detail
1 015 Kč
1 228 Kč s DPH
Výkon:45W
Detail
1 335 Kč
1 615 Kč s DPH
 
Výkon:45W
Detail
2 673 Kč
3 234 Kč s DPH
Výkon:45W
Detail
989 Kč
1 197 Kč s DPH
 


LED přisazená stropní svítidla

Přisazená stropní svítidla jsou klasikou, která najde své uplatnění kdekoliv v interiéru. Hodí se do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, do dětského pokoje i k osvětlení koupelny, WC, šatny či chodeb. Výborně poslouží především v interiérech s nižší světlou výškou a v menších místnostech, kde neubírají opticky prostor jako závěsná svítidla, neruší designový ráz celku a také nepřekáží při pohybu. Díky tomu, že jsou dále z dosahu, jsou také odolnější proti mechanickému poškození. Proto jsou výbornou volbou právě například do dětských pokojů.

S použitím LED technologií jsou přisazená stropní svítidla maximálně užitečná a praktická. Díky použitým materiálům je u nich docíleno příjemného rozptýleného světla, které nikterak neoslňuje. Vybírat lze z teplé bílé, neutrální nebo studené bílé barvy. Některá LED přisazená stropní svítidla mohou být i se změnou barvy na dálkové ovládání a stmívatelné, což umožňuje vytvořit si v místnosti příjemnou atmosféru odpovídající dané příležitosti nebo momentální náladě. Předností LED technologie je nízká spotřeba elektrické energie i při dlouhodobém svícení. Tato svítidla mají také dlouhou životnost a vydrží vysoký počet spínacích cyklů, přitom jde o bezúdržbovou technologii.

Široká škála designů nabízí řešení pro každou místnost. K mání je přisazené svítidlo v základní kruhové či čtvercové podobě, ale také v různých moderních tvarech, které přidají interiéru na jedinečnosti. Velmi zajímavá jsou pak speciální svítidla do dětského pokoje, která vykouzlí úsměv na tvářích dětí.

Velkou výhodou přisazených svítidel je jejich jednoduchá montáž, kdy není třeba žádného výrazného zásahu do zdiva. K upevnění stačí správná hmoždinka a vrut podle toho, do jaké konstrukce budou instalovány, zda půjde například o upevnění do sádrokartonu nebo do panelu. Lze je instalovat na strop, ale také na stěny místností. Jejich využití je prostě všestranné.

 
 

Co je to LED ?

LED OSVĚTLENÍ je zdroj světla LED z anglického názvu Light Emitting Diode v překladu -světlo emitující dioda. Tato technologie se vyznačuje nejnižšími energetickými náklady, dlouhou životností a širokou škálou výběru. Za posledních pár let zaznamenala LED technologie obrovský technický pokrok. Možná proto, ale i díky dostupnějším cenám, pomalu ale jistě LED ŽÁROVKY společně s LED PÁSKY nahrazují klasické žárovky.

O nás

Společnost ElektroRádce.cz se sídlem v Pardubicích je obchodní společností poskytující komplexní, kvalitní, a přesto dostupné služby v oblasti elektro. Společnost se zaměřuje především na projekci, prodej a pozáruční servis LED svítidel. Hlavní cíl společnosti spočívá v úspoře Vašich peněz, ekonomickému přístupu k Vámi spravovaným budovám, elektrosítím a dalším zařízením. Naše firma je na trhu od samého počátku užívání LED zdrojů běžnými uživateli. Hlavní náplní firmy je práce s revolučními produkty v oblasti světelné techniky a technologiemi, které souvisejí s přenosem světla v domácnostech, firmách, obcích a městech.

V oblasti obchodní činnosti i v oblasti servisu, montáže a projekce používáme produkty značky LEDeye, které se řadí mezi nejmodernější výrobky v oblasti LED technologií.

Kde nás najdete

 
Copyright © 2014 - Developed by Aria-studio.cz