+420 775 654 699

LED podhledová svítidla do sádrokartonu

Elegantní LED podhledová svítidla jsou vhodná pro montáž do sádrokartonových podhledů interiérových prostor jako jsou kuchyně, koupelny, chodby, šatny apod. Díky variabilitě designu jsou jejich možnosti využití prakticky neomezené. Vzhledem k použitým materiálům je docíleno příjemně rozptýleného světla, které nemá oslňující charakter. Dále je pro svítidla charakteristická velká světelná účinnost, nízká spotřeba energie a dlouhá životnost. Na všechny naše produkty poskytujeme záruku 36 měsíců.

Nevíte-li si rady jak nakoupit LED osvětlení, určitě nás kontaktujte, nebo navštivte pomocník s LED osvětlením.

Řadit dle:
Výkon:10W
Detail
17 785 Kč
21 520 Kč s DPH
Výkon:12W
Detail
330 Kč
399 Kč s DPH
Výkon:12W
Detail
330 Kč
399 Kč s DPH
 
Výkon:12W
Detail
308 Kč
373 Kč s DPH
Výkon:12W
Detail
308 Kč
373 Kč s DPH
Výkon:12W
Detail
257 Kč
311 Kč s DPH
 
Výkon:12W
Detail
211 Kč
255 Kč s DPH
Výkon:12W
Detail
242 Kč
293 Kč s DPH
Výkon:12W
Detail
211 Kč
255 Kč s DPH
 
Výkon:15W
Detail
387 Kč
468 Kč s DPH
Výkon:15W
Detail
387 Kč
468 Kč s DPH
Výkon:18W
Detail
381 Kč
461 Kč s DPH
 
Výkon:18W
Detail
381 Kč
461 Kč s DPH
Výkon:18W
Detail
319 Kč
386 Kč s DPH
Výkon:18W
Detail
259 Kč
313 Kč s DPH
 
Výkon:18W
Detail
301 Kč
364 Kč s DPH
Výkon:18W
Detail
259 Kč
313 Kč s DPH
Výkon:18W
Detail
402 Kč
486 Kč s DPH
 
Výkon:18W
Detail
402 Kč
486 Kč s DPH
Výkon:22W
Detail
508 Kč
615 Kč s DPH
 


Podhledová svítidla do sádrokartonu

LED podhledová svítidla do sádrokartonu představují elegantní způsob osvětlení interiéru. Sádrokartonové desky mají v moderním stavitelství významnou roli, protože umožňují poměrně snadnou a rychlou realizaci pěkného stropu. Hodí se do všech místností a efektivně schovají praskliny, nerovnosti a jiné nešvary původního stropu. Výsledek stojí za to – rovná a hladká plocha, jejichž celkový dojem umocní přítomnost podhledových neboli vestavných LED svítidel. Tento typ svítidel se instaluje přímo do sádrokartonové desky a lze ho umístit na libovolné místo dle aktuální potřeby.

Vestavná LED svítidla do sádrokartonu jsou k mání v různých provedeních. Liší se designovým zpracováním, výkonem a tedy i svítivostí. V našem e-shopu nabízíme kvalitní čtvercová a kruhová podhledová svítidla, která jsou charakteristická velkou světelnou účinností, nízkou spotřebou energie a dlouhou životností. Nepřehlédněte ani trendy modely s výklopnou objímkou. Vzhledem k variabilitě designu je využití podhledových LED svítidel prakticky neomezené. Svítidla, která si můžete zakoupit u nás, jsou vyrobena z materiálů příjemně rozptylujících světlo.

U některých typů podhledových svítidel lze plynule měnit barvu a intenzitu světla, díky čemuž snadno vytvoříte jedinečnou atmosféru dle vaší aktuální nálady. Systematickým rozmístěním docílíte dokonalého osvětlení místnosti.

LED podhledová svítidla slouží jako plnohodnotné osvětlení menších místností jako je koupelna, chodba nebo šatna. Ve větších interiérech pak věrně sekundují centrálnímu osvětlení. V souvislosti se sádrokartonovými stropy je ideální kombinace vestavných LED svítidel se stropním LED panely.

Potřebujete-li poradit s výběrem, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám doporučíme vhodné řešení s ohledem na vaše individuální požadavky.

 

 
 

Co je to LED ?

LED OSVĚTLENÍ je zdroj světla LED z anglického názvu Light Emitting Diode v překladu -světlo emitující dioda. Tato technologie se vyznačuje nejnižšími energetickými náklady, dlouhou životností a širokou škálou výběru. Za posledních pár let zaznamenala LED technologie obrovský technický pokrok. Možná proto, ale i díky dostupnějším cenám, pomalu ale jistě LED ŽÁROVKY společně s LED PÁSKY nahrazují klasické žárovky.

O nás

Společnost ElektroRádce.cz se sídlem v Pardubicích je obchodní společností poskytující komplexní, kvalitní, a přesto dostupné služby v oblasti elektro. Společnost se zaměřuje především na projekci, prodej a pozáruční servis LED svítidel. Hlavní cíl společnosti spočívá v úspoře Vašich peněz, ekonomickému přístupu k Vámi spravovaným budovám, elektrosítím a dalším zařízením. Naše firma je na trhu od samého počátku užívání LED zdrojů běžnými uživateli. Hlavní náplní firmy je práce s revolučními produkty v oblasti světelné techniky a technologiemi, které souvisejí s přenosem světla v domácnostech, firmách, obcích a městech.

V oblasti obchodní činnosti i v oblasti servisu, montáže a projekce používáme produkty značky LEDeye, které se řadí mezi nejmodernější výrobky v oblasti LED technologií.

Kde nás najdete

 
Copyright © 2014 - Developed by Aria-studio.cz