+420 775 654 699

LED pásky a příslušenství

LED pásky se dají rozdělit do dvou skupin a to podle krytí na voděodolné a nevoděodolné a podle typu barev na klasické, RGB a RGBW (pásek měnící barvu) a dále také nově na dynamické CCT pásky, se kterými jste schopni vytvořit barvu světla, na kterou máte zrovna náladu nebo okolní atmosféře přímo nahrává. Teplou bílou barvu, neutrální nebo studenou bílou lze zároveň i stmívat. Uvedené ceny pásků jsou za 1 metr a pokud není uvedeno jinak, jsou dělitelné po 5cm.

Nevíte-li si rady jak nakoupit LED osvětlení, určitě nás kontaktujte, nebo navštivte pomocník s LED osvětlením.

Řadit dle:
Frekvence:2,4 Ghz
Rozměry:85x45x22mm
Detail
334 Kč
404 Kč s DPH
Detail
105 Kč
127 Kč s DPH
Detail
210 Kč
254 Kč s DPH
 
Detail
105 Kč
127 Kč s DPH
Detail
210 Kč
254 Kč s DPH
Detail
105 Kč
127 Kč s DPH
 
Detail
210 Kč
254 Kč s DPH
Detail
46 Kč
56 Kč s DPH
Detail
91 Kč
110 Kč s DPH
 
Detail
52 Kč
63 Kč s DPH
Detail
85 Kč
103 Kč s DPH
 
 
Detail
26 Kč
31 Kč s DPH
 
 


LED pásky

LED pásky představují efektivní, úspornou a cenově přijatelnou variantu osvětlení. Vyznačují se mnoha přednostmi a výhodami, mezi něž spadá dlouhá životnost, perfektní svítivost a minimální spotřeba elektrické energie. LED pásky vtisknou interiéru punc originality, a proto se ve světě bydlení dostávají do popředí. Světelné LED pásky jsou ideálním řešením pro domácnosti, bary, hotely a další zařízení.

Naše produktové portfolio zahrnuje LED pásky s různou barvou a intenzitou svícení. Pakliže sháníte nalepovací pásky k dekoračnímu osvětlení, doporučujeme sáhnout po svítivosti 5 W/m. Kdežto k dokonalému osvětlení kuchyňské linky a místnosti zvolte spíše vyšší svítivost – 14,4 W/m.

Co je LED pásek?

Když se řekne „LED pásek“, každý si představí dlouhý pás s bílými, modrými či červenými diodami. LED pásky by se daly z laického pohledu charakterizovat jako ohebné pásky osazené po celé délce LED čipy. Druhá strana ohebné pásky je samolepící, čímž je zajištěná snadná a rychlá instalace. Segment tohoto specifického zboží by se dal z hlediska způsobu krytí rozdělit na dvě hlavní skupiny – voděodolné a nevoděodolné. Naopak z hlediska barevnosti by se daly LED pásky rozdělit na klasické, RGB a RFBW (proměnlivá barevnost).

Jaké LED pásky nabízíme?

V naší pestré nabídce najdete prototypy s moderními čipy Epistar 3528 a 5050. Zaujmou vás především nenápadným rozměrem, vysokým výkonem a nízkou spotřebou. Rozsvítí každý prostor.

Novinkou na tuzemském trhu jsou dynamické CCT pásky, jejichž zbarvení koresponduje s vaší náladou a okolní atmosférou. U teplé, neutrální a studené bílé barvě je umožněné stmívání pásku.

Zhlédněte pestré produktové portfolio a vyberte si optimální řešení. Pásky jsou dělitelné po pěti centimetrech. A uvedené ceny jsou za jeden metr, pokud není uvedeno jinak.

 

 
 

Co je to LED ?

LED OSVĚTLENÍ je zdroj světla LED z anglického názvu Light Emitting Diode v překladu -světlo emitující dioda. Tato technologie se vyznačuje nejnižšími energetickými náklady, dlouhou životností a širokou škálou výběru. Za posledních pár let zaznamenala LED technologie obrovský technický pokrok. Možná proto, ale i díky dostupnějším cenám, pomalu ale jistě LED ŽÁROVKY společně s LED PÁSKY nahrazují klasické žárovky.

O nás

Společnost ElektroRádce.cz se sídlem v Pardubicích je obchodní společností poskytující komplexní, kvalitní, a přesto dostupné služby v oblasti elektro. Společnost se zaměřuje především na projekci, prodej a pozáruční servis LED svítidel. Hlavní cíl společnosti spočívá v úspoře Vašich peněz, ekonomickému přístupu k Vámi spravovaným budovám, elektrosítím a dalším zařízením. Naše firma je na trhu od samého počátku užívání LED zdrojů běžnými uživateli. Hlavní náplní firmy je práce s revolučními produkty v oblasti světelné techniky a technologiemi, které souvisejí s přenosem světla v domácnostech, firmách, obcích a městech.

V oblasti obchodní činnosti i v oblasti servisu, montáže a projekce používáme produkty značky LEDeye, které se řadí mezi nejmodernější výrobky v oblasti LED technologií.

Kde nás najdete

 
Copyright © 2014 - Developed by Aria-studio.cz