+420 775 654 699
Právě se nacházíte: Úvodní stránka » LED koupelnová svítidla

LED koupelnová svítidla

Řadit dle:
Výkon:5W
Svítivost:450lm
Barva:Nerez
Rozměry:410x110x60mm
Detail
747 Kč
904 Kč s DPH
Výkon:5W
Detail
748 Kč
905 Kč s DPH
 


Koupelnová svítidla

Každý pokoj a místo v bytě vyžaduje specifické osvětlení. Nejinak je tomu i u koupelen. Právě koupelna je však místností zcela specifickou. Díky vysoké vlhkosti, páře a rychlým změnám teplot klade vysoké požadavky téměř na všechno, co do těchto místností umístíme. A když na všechno, pak tedy i na svítidla, jež nám budou zaručovat osvětlení.

Jak jsme již výše uvedli, koupelna je coby místnost zcela specifická a nesrovnatelná s jakýmkoli dalším pokojem v domě. Při výběru svítidel hraje prim i fakt, že jde o místnost, která bývá na denní světlo strohá a v některých případech bytových koupelen chybí přístup denního světla úplně. Jaké svítidla tedy pořídit? Vyberte taková, která poskytnou dostatek osvětlení, ale zároveň budou šetřit energii. Vyberte LED koupelnová svítidla.

LED svítidla se pyšní stále větší oblíbenosti užívání a také proto je najdeme takřka v každé rodině. Na rozdíl od klasických žárovek neobsahují kovová vlákna, s čímž je spojena jedna z množství výhod, a to, že LED svítidla se nezahřívají a nevydávají nepříjemný žár. Dalším důvodem, proč si LED svítidla pořídit, je jejich neuvěřitelně dlouhá životnost, která klidně přesáhne i 50 000 hodin svícení. LED svítidla se hodí do místností, kde je vysoká frekvence rozsvěcení a zhasínání. Tento typ osvětlení totiž disponuje velice krátkou dobou, po které se naplno rozsvítí.

Zútulněte svou koupelnu i vy

Ať už jste šťastným majitelem nové koupelny nebo toužíte nějakým způsobem zútulnit tu stávající, vsaďte na LED osvětlení. Do podmínek koupelnových prostor budou jako stvořená LED přisazená svítidla v nerezovém provedení. A co je na nich nejlepší? Tyto svítidla se vyznačují jednoduchou montáží, takže složitých stavebních úkonů nebude třeba.

Napusťte si vanu, rozsviťte LED svítidla a pak už jen relaxujte.

 

 
 

Co je to LED ?

LED OSVĚTLENÍ je zdroj světla LED z anglického názvu Light Emitting Diode v překladu -světlo emitující dioda. Tato technologie se vyznačuje nejnižšími energetickými náklady, dlouhou životností a širokou škálou výběru. Za posledních pár let zaznamenala LED technologie obrovský technický pokrok. Možná proto, ale i díky dostupnějším cenám, pomalu ale jistě LED ŽÁROVKY společně s LED PÁSKY nahrazují klasické žárovky.

O nás

Společnost ElektroRádce.cz se sídlem v Pardubicích je obchodní společností poskytující komplexní, kvalitní, a přesto dostupné služby v oblasti elektro. Společnost se zaměřuje především na projekci, prodej a pozáruční servis LED svítidel. Hlavní cíl společnosti spočívá v úspoře Vašich peněz, ekonomickému přístupu k Vámi spravovaným budovám, elektrosítím a dalším zařízením. Naše firma je na trhu od samého počátku užívání LED zdrojů běžnými uživateli. Hlavní náplní firmy je práce s revolučními produkty v oblasti světelné techniky a technologiemi, které souvisejí s přenosem světla v domácnostech, firmách, obcích a městech.

V oblasti obchodní činnosti i v oblasti servisu, montáže a projekce používáme produkty značky LEDeye, které se řadí mezi nejmodernější výrobky v oblasti LED technologií.

Kde nás najdete

 
Copyright © 2014 - Developed by Aria-studio.cz